pl.biznesinnovation.com/rozwoj-zespolu       O firmie
Firma to....

Dla firm

Zapraszamy firmy informatyczne, integratorów, ISP 
 Dla  integratorów

Zapraszamy firmy informatyczne, integratorów, ISP 

 Dla  producentów

Zapraszamy firmy informatyczne, integratorów, ISP i usługodawców do  współpracy przy oferowaniu usług i rozwiązań w chmurze dla przedsiębiorstw. 
Biznes Innovation poszukuje partnerów dla oferty telefonii w chmurze NFON. Partnerzy

Zapraszamy firmy informatyczne, integratorów, ISP 


 Projekty

Wprowadzenie na rynek polski międzynarodowego operatora telefonii w chmurze dla firm NFON.

Budowa sieci sprzedaży usług VoIP

Analiza polskiego rynku telekomunikacyjnego

Proces wyboru dostawcy usług informatycznych dla międzynarodowej grupy budowlanej

Korzenie 

Doświadczenia założycieli firmy Biznes Innovation i siłą naszego zespołu opierają się na wieloletniej współpracy z międzynarodowymi firmami z branży produkcji i sprzedaży konsumenckiej oraz branży rozwiazań teleinformatycznych dla operatorów telekomunikacyjnych i przedsiębiorstw. W naszych projektach łączymy w unikalny sposób elastyczność niewielkiej, płaskiej organizacji z profesjonalizmem wyćwiczonym w dużych międzynarodowych korporacjach. Kontakt


Biznes Innovation s.c.
Geodetów 13
05-270 Marki

NIP 1251621639
REGON 146737782

+48 22 246 4000
mail@biznesinnovation.com

Dział handlowy:
+48 22 246 40 92,
sales@biznesinnovation.com

Dział techniczny: 
+48 22 246 40 94, 
support@biznesinnovation.com 

Marketing i szkolenia: 
+48 22 246 40 96

Recepcja, administracja, finanse
+48 22 246 40 90


                        


 Konsulting w dziedzinie teleinformatyki


Strategie i wdrożenia rozwiązań Cloud Computing i aplikacji mobilnych

Doradztwo przy wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań Cloud Computing oraz aplikacji na smartfony i tablety. Rekomendacje technologiczne, projektowanie i wdrożenia. Integracja z procesami biznesowymi, polityki bezpieczeństwa i ciągłości działania.Wybór technologii i dostawców rozwiązań teleinformatycznych

Analiza potrzeb i doradztwo przy wyborze rozwiązań i dostawców produktów i usług informatycznych i telekomunikacyjnych. Zapytania ofertowe, przetargi, kryteria oceny, ewaluacja ofert, negocjacje, kontrakty.Audyt kosztów teleinformatyki w firmie

Redukcja kosztów telekomunikacyjnych przedsiębiorstwa, planowanie działań oraz rozwiązań teleinformatycznych redukujących i optymalizujących koszty.Wdrożenia wirtualnej telefonii VoIP dla firm

Projektowanie oraz wdrożenia wirtualnych central telefonicznych PBX VoIP dla firm i call center. Optymalizacja kierowania połączeń przychodzących, projektowanie kolejek i zapowiedzi, numeracji skróconej i wybór usług dodatkowych. Integracja telefonii z aplikacjami CRM.Doradztwo i wdrożenie CRM on-line

CRM dla Twojego biznesu jako katalizator procesu sprzedaży. Strategia i planowanie wdrożenia, wybór dostawcy, wdrożenie i szkolenia.
Doradztwo biznesowe i strategiczne

Procesy sprzedaży B2B

Wdrożenie, analiza i optymalizacja procesów sprzedaży B2B. Kultura sprzedażowa w firmie. Budowa profesjonalnych działów sprzedaży. Sprzedaż na rynkach międzynarodowych. Sprzedażna poziomie zarządów.


Budowa sprzedażowych sieci partnerskich

Budowa ogólnopolskich sieci dystrybucyjnych i partnerskich. Proces zarządzania sprzedażą przez kanał partnerski. Wsparcie partnerów.


Audyt i optymalizacja procesów biznesowych i zarządczych

Poprawa efektywności biznesowej przez analizę i optymalizację procesów biznesowych i zarządczych. Audyty, wdrożenie KPI. Procesy cykliczne. Procesy planowania biznesowego.


Negocjacje i mediacje w biznesie

Profesjonalne negocjacje krajowych i międzynarodowych kontraktów handlowych, mediacje pomiędzy partnerami biznesowymi.


Audyt i optymalizacja kanałów komunikacji z klientami

Analiza jakości i wykorzystania potencjału różnych kanałów komunikacji sprzedażowej z klientami. Optymalizacja struktur i procesów call center, web, email, sms, handlowcy w terenie, partnerzy i dystrybutorzy.
 Rozwój biznesu innowacyjnych rozwiązań  teleinformatycznych

Analizy rynku i planowanie biznesowe

Przygotowujemy analizy polskiego rynku pod kątem oferowanych rozwiązań, konkurencji, potencjalnych partnerów, segmentów i klientów. Przygotowujemy szczegółowe plany aktywności biznesowych.


Lokalizacja rozwiązań

Weryfikujemy rozwiązania względem potrzeb rynku. Opracowujemy propozycje korzyści dla klientów uwzględniającą lokalną specyfikę rynku. Prowadzimy lokalizację i polonizację aplikacji, dokumentacji, stron www i materiałów marketingowych.


Konferencje, warsztaty, szkolenia

Organizujemy wydarzenia promocyjne, stoiska i prezentacje rozwiązań na konferencjach i seminariach branżowych. Prowadzimy warsztaty i szkolenia produktowe dla potencjalnych klientów i partnerów. Przygotowujemy artykuły prasowe i inne akcje promocyjne. Koordynujemy kampanie mailingowe i telemarketingowe.


Reprezentacja handlowa i sprzedaż relacyjna

Na bazie naszych relacji biznesowych prowadzimy bezpośrednie działania sprzedażowe na wielu poziomach, od specjalistów do C-level. Zarządzamy produktem i cenami. Przygotowujemy oferty, przetargi. Wspieramy partnerów. Prowadzimy testy, piloty i wdrożenia u klientów.


Sprzedaż poprzez sieć partnerską

Budujemy sieci sprzedaży B2B. Poszukujemy, kwalifikujemy i pozyskujemy partnerów niezbędnych do realizacji projektu i celów biznesowych. Nasza ogólnopolska sieć partnerska firm informatycznych umożliwia szybkie dotarcie z nowym produktem do potencjalnych klientów.


****Narzędzia komunikacji z klientamiWirtualna centrala PBX VoIP dla firm

Proponujemy wirtualną, chmurową telefonię stacjonarną najnowszej generacji NFON dla firm. Elastyczność oferty, prosty sposób zarządzania, integracja wielu lokalizacji, ścisła połączenie z telefonią komórkową (WiFi calling), faksy elektroniczne (fax2mail), obsługa zaawansowanych call center, nowe i przeniesione numery telefoniczne (także w innych krajach EU). Z nami błyskawicznie zintegrujesz telefonię z systemem CRM.


Usługi telekonferencyjne

Proponujemy wirtualne mostki telekonferencyjne o najwyższej jakości dźwięku wraz z numerami telefonicznymi do wdzwaniania się z dowolnej sieci. Funkcje współdzielenia ekranu umożliwiają zaawansowane prezentacje i pełną współpracę on-line.


Wielokanałowe Contact Center

Proponujemy chmurowe rozwiązania zintegrowanej komunikacji z klientami, łączące różne kanały w jednym Contact Center: głos, email, SMS oraz interaktywne strony www.


Podpis elektroniczny na tablecie

Proponujemy uzupełnienie obiegu dokumentów klienckich, umów, zamówień, potwierdzeń, o “odręczny” podpis elektroniczny na tablecie, PC czy smartfonie. Proste API rozwiązania w chmurze umożliwia pełną integrację e-signing z procesami biznesowymi.


Mobilne kupony, bilety i programy lojalnościowe

Proponujemy narzędzia SMS-owej interakcji z klientami poprzez dystrybucję i weryfikację kodów SMS, które mogą być biletami, kuponami lub sposobem na zbieranie punktów w programie lojalnościowym. Koniec kartoników i drukowanych kuponów! Otwarte API umożliwia z aplikacjami aplikacjami biznesowymi.Bezpieczeństwo teleinformatyczneOchrona wymiany informacji w sieci

Dla wymagających klientów, wykorzystujących się sieci komercyjne do przesyłania istotnych danych oraz dla branży infrastruktury krytycznej proponujemy rozwiązania filtrujące ruch IP:

Diody danych to urządzenia gwarantujące, że ruch IP odbywa się tylko w jednym kierunku. Umożliwiają przepływ informacji pomiędzy systemami, które wymagają galwanicznej lub pełnej fizycznej separacji (air-gap).

Filtry danych to urządzenia stosowane, gdy firewall nie wystarcza. Pozwalają na przygotowanie reguł, umożliwiających wymianę jedynie tych informacji, na które zgodziły się strony transakcji, czyli ściśle według tzw. białej listy (white-list).


Zapewnienie ciągłości działania - replikacja danych oraz wirtualny backup

Proponujemy chmurowe rozwiązania bieżącej replikacji wirtualnych serwerów, wpisujące się doskonale w firmowy Plan Ciągłości Działania (PCB) - Business Continuity Plan (BCP).

Dla klasycznej infrastruktury (niezwirtualizowanej) oraz stacji roboczych oferujemy wirtualny backup on-line.


Zdalny, bezpieczny dostęp do urządzeń aktywnych w sieci LAN Proponujemy sprzętowe rozwiązanie bezpiecznego, zdalnego dostępu do określonych urządzeń w firmowej sieci LAN (np. PBX, router, switch, drukarka). Nie ma konieczności otwierania sesji zdalnego dostępu na PC czy serwerze. Wymiana informacji odbywa się za pomocą protokołu https inicjowanego z wewnątrz LAN, dozwolonego z punktu widzenia polityk bezpieczeństwa.Komunikacja urządzeń, M2M, IoTWirtualna platforma zarządzania komunikacją urządzeń

Proponujemy zarządzane kompleksowe usługi komunikacji urządzeń M2M (machine-to-machine). Zapewniamy kompleksową obsługę od instalacji modemów GSM/3G oraz sensorów w terenie, poprzez zapewnienie w pełni monitorowanej, profesjonalnej łączności danych M2M SIM, aż po zdalne monitorowanie, alarmy email/sms oraz sterowanie. Rozwiązanie odpowiednie jest także dla zdalnego monitoringu instalacji przemysłowych oraz budynkowych (np. zdalny odczyt liczników energii elektrycznej), często zastępując kosztowne rozwiązania BMS.


Karty transmisji danych M2M SIM

Zaawansowane wdrożenia M2M wymagają pewnej transmisji danych oraz pełnego nadzoru nad stanem połączeń oraz kart SIM. Proponujemy współpracę z operatorami oferującymi karty M2M umożliwiające roaming pomiędzy operatorami, taryfy europejskie lub światowe oraz dostęp do platformy zarządzającej kartami.


Ultradźwiękowe, bezprzewodowe czujniki wypełnienia

Firmom komunalnym, zarządzającym recyklingiem proponujemy ultradźwiękowe monitorowanie poziomu wypełnienia zbiorników. Dedykowane, bezprzewodowe czujniki komunikujące się przez GSM/3G umożliwiają zdalny odczyt, alarmy przepełnienia  i planowanie harmonogramów opróżniania zbiorników..Mobilność i Cloud Computing w firmie


Proponujemy szereg rozwiązań Cloud Computing rewolucjonizujących procesy biznesowe i wymianę informacji w firmach w obszarze społecznościowym (wsparcie pracy zespołów) oraz mobilnym (dedykowane aplikacje smartfonowe). Implementacja w chmurze umożliwia szybkie i ekonomiczne wdrożenia w firmach każdej wielkości oraz zapewnia elastyczność, bezpieczeństwo i dostęp z każdego urządzenia: PC, smartfon, tablet.


Narzędzia komunikacji zespołów - klasyczny email jest dziś narzędziem biznesowej korespondencji formalnej. Dynamiczne zespoły wymagają elastycznych metod współpracy i wymiany informacji. Może to być zaawansowany chat, lub pełna implementacja wewnętrznego, firmowego systemu mediów społecznościowych.


Mobilny CRM - chmurowa baza danych i zarządzanie relacjami z klientami umożliwia pracę zdalną i w drodze, nieodzowną w każdej organizacji sprzedażowej.


Szkolenia elektroniczne  - narzędzia szkoleń elektronicznych i wymiany wiedzy wewnątrz przedsiębiorstwa, także na smartfonach i tabletach. Smartfonowy e-learning to już m-learning!


Workflow procesów biznesowych - chmurowe narzędzia automatyzujące pracę i wymianę informacji wewnątrz przedsiębiorstwa to alternatywa dla kosztownych wdrożeń ERP w MŚP.

You must be logged in to add gadgets that are only visible to you