pl.biznesinnovation.com/wiadomosci
Szkolenie VoIP & Cloud-Based Special Communication Solutions

posted Feb 9, 2018, 6:23 AM by Arch3 at BIIN   [ updated Feb 9, 2018, 6:28 AM ]

Zapraszamy wszystkich specjalistów z branży IT i telco na autorskie szkolenie "VoIP & Cloud-Based Special Communication Solutions", które odbędzie się w Gdańsku. Uczestnicy szkolenia będą mieli okazję zapoznać się najnowszymi rozwiązaniami Cloud. Liczba miejsc na szkoleniu jest ograniczona (decyduje kolejność zgłoszeń). Więcej szczegółów : biznesinnovation.com/voipcloudtraining


2017 12 20 NFON reference video - GT85 Poland

posted Dec 20, 2017, 1:36 PM by Krzysztof Burzyński
NFON telephone system greatly improved communication of   teams of   Lublin based   GT85 Polska - our customer company supplying solutions for industrial washing.

NFON for GT85 video


2017 12 05 NFON on elektroda.pl portal

posted Dec 20, 2017, 1:30 PM by Krzysztof Burzyński

Elektroda.pl, a specialised portal for IT and electronics experts writing about NFON solution:

https://lnkd.in/g-XjS2J

Multicell DECT measurements - done!

posted Oct 25, 2017, 3:12 PM by Krzysztof Burzyński

Big multicell DECT installations require professional measurements and planning - thanks to #Gigaset team!


2017 09 NFON partner meeting in Białystok

posted Oct 25, 2017, 3:10 PM by Krzysztof Burzyński

     

NFON and Biznes Innovation at IT Future Expo

posted Sep 7, 2016, 2:31 PM by Krzysztof Burzyński   [ updated Sep 7, 2016, 2:32 PM ]


Tomorrow, 8/9/2016, we are exhibiting with NFON at the Warsaw IT FUTURE EXPO at PGE Stadion Narodowy in Warsaw.Austrian recognition of Advenica encryption technologies

posted Jun 17, 2016, 6:24 AM by Krzysztof Burzyński   [ updated Jun 17, 2016, 6:25 AM ]

Swedish cybersecurity technologies from Advenica gain another international recognition!

Recipe for Success of Your Loyalty Program

posted Jan 27, 2015, 6:49 PM by Krzysztof Burzyński   [ updated Aug 12, 2016, 3:51 PM ]

1. Build your own program, under own logo, for own customers.

2. Forget paper stamp collection and plastic loyalty cards - customers have too many of them already in their wallets.

3. Look for modern but simple and convenient customer interaction methods.

4. Dynamically engage your loyalty program in creating marketing campaigns for example via promotional coupons.

5. Build customer profile database and develop targeted promotions.

6. Favour two-way customer communication, for example via feedback collection or integration with "likes".

7. Be patient. Let customers get used to your program by awarding loyalty and interactivity, not only reward collection.

Lojalność klienta w epoce mediów społecznościowych i mobilności

posted Jan 17, 2015, 9:00 AM by Krzysztof Burzyński   [ updated Jan 17, 2015, 9:13 AM ]


Program lojalnościowy to już nie tylko narzędzie do motywowania klientów do zakupów. To element całego systemu interakcji z klientem, interakcji dwustronnych! Program lojalnościowy to nie tylko inny sposób na dystrybucję zniżek! Może stać się także świetnym narzędziem walki konkurencyjnej, pod warunkiem, że mamy pełną kontrolę nad systemem programu, bazą danych użytkowników oraz elastyczność tworzenia dedykowanych promocji oraz eksperymentowania. Jednocześnie trzeba wykorzystać preferencje nowoczesnych konsumentów: telefony komórkowe oraz media społecznosciowe.


Na rynku programów lojalnościowych mamy dwa bieguny: proste systemy zbierania stempelków na kartonikach, budowane dla konkretnej marki, oraz systemy zbierania punktów wymienialnych na nagrody za zakupy w wielu sieciach. Często Te ostatnie często używają elektronicznej identyfikacji abonenta za pomocą kart magnetycznych, QR-kodow i aplikacji smartfonowych.


Systemy kartonikowe są proste - nie wymagają zakładania kont, pamiętania haseł ani pinów, a nagroda jest natychmiastowa. Ale prawda jest rozpaczliwa: kartoniki to tylko forma dodatkowego upustu. Nie ma w nich wiele z budowania lojalności. Nie znamy klienta, on nie zna nas.

Grupowe programy lojalnościowe też nie są optymalne z punktu widzenia marki konsumenckiej:

- nie dają kontroli nad bazą klientów, może być ona dzielona z konkurencją,

- system punktów-nagród jest uniwersalny, a przez to sztywny,

- kłopotliwe jest rozsyłanie kuponów promocyjnych, chcąc nie chcąc dotyczyć będą różnych partnerów programu, co za tym idzie, nie będą miały najsilniejszego oddziaływania przyciągania klientów do danej sieci.


Oba podejścia zostały rozwinięte bez uwzględnienia powszechności telefonów komorkowych i mediów spolecznościowych, kiedy nie planowano interaktywności programu ani możliwości wprowadzenia elektronicznych kuponów promocyjnych i elementow handlu mobilnego.


Silne marki, pragnące umacniać swoją pozycję powinny pokusić się o stworzenie własnego programu lojalnościowego pod kontrolą działu marketingu. W takiej sytuacji mamy znacznie większą swobodę w definiowaniu puli nagród spośród własnych produktów. Można zbudować kreatywne narzędzia promocyjne, np. oparte na historii zakupów, preferencjach,  lokalizacji klienta, czy jego miejscu zamieszkania, lub fakcie zbliżania się do konkretnego miejsca. Takie technologie są dzisiaj dostępne i stają się silnym narzędziem walki o utrzymanie klienta. Kluczowym zasobem staje się profil klienta, uzupelniony historią zakupów w naszej firmie. Tą informacją nie chcemy (nie możemy) dzielić się z innymi partnerami grupowego programu lojalnościowego.


Naturalnym krokiem jest tworzenie dedykowanych aplikacji mobilnych, łaczących elementy mobilnych zakupów z programem lojalnościowym, budowanych na zlecenie poszczególnych sieci detalicznych. Jednak sama aplikacja nie rozwiązuje całkowicie problemu. Po pierwsze, nie wszyscy posiadają smartfony. Klienci są też znużeni wielością aplikacji, nie ma metody, żeby ich zmusić klienta do instalowania kolejnej. Nawet jeśli się to uda, jak spowodować, że klient będzie jej używał? Samo instalowanie aplikacji nie jest prostym procesem, nie każdy konsument sobie z tym "poradzi". Podejście aplikacyjne promuje duże programy i duże marki. Typowy, zaawansowany konsument może zainstaluje jedną lub dwie aplikacje lojalnościowe. Jako trzecia czy czwarta marka mamy mizerne szanse na przebicie się.

Podobnie dzieje się z magnetycznymi czy papierowymi kartami do obecnych programów lojalnościowych - mamy 2 lub trzy w portfelu i to wszystko.

Z pomocą przychodzi powszechność telefonii komorkowej. Większość klientów ma telefon komórkowy, chociaż niekoniecznie smartfon. Każdy telefon obsługuje SMSy, tak powszechne, że zlekceważone w czasach boomu smartfonowego. SMS jest perfekcyjnym nośnikiem kuponow promocyjnych, elementem transakcji mobilnych czy identyfikatorem uczestnika programu lojalnosciowego! Pozostaje jedynie przemyślec sposób interakcji z klientem w punkcie sprzedaży.1-9 of 9